10 כללים לרכישת מזרון:

במזרונים חדרה נשתדל להתאים לכם את המזרן לפי כללים אלו

על מנת לבחור מזרן, יש להקפיד על העקרונות הבאים:

1. תמיכה – מזרון איכותי מעניק תמיכה לכל הגוף ובעיקר, לחלק הרגיש של עמוד השידרה. יש להקפיד שבמזרון יש תמיכה בריאותית או תמיכה מרכזית התומכים בחלק הרגיש של עמוד השידרה ומונעים את שקיעת המזרן.


2. נוחות – מזרון לא חייב להיות קשה כדי שיהיה בריא. מזרון בריא הוא מזרן נוח ונוחות היא עניין אישי. יש להקפיד שהמזרון עשוי מחומרי ריפוד ושכבות נוחות באיכות טובה ושיתאים לך (יש לנסות את המזרון בשינה אמיתית בבית לפני ההחלטה הסופית).

3. עמידות ואחריות – עמידות מתייחסת לתקופה בה ליבת המזרון מעניקה את התמיכה הנכונה, ושכבות הריפוד והנוחות מעניקות את רמת הנוחות האופטימלית. לאחר שימוש של שנים רבות, ליבת המזרון ושכבות הריפוד והנוחות נשחקות, אך ככל שאיכות המזרון גבוהה יותר, עמידותו גבוהה יותר. אין להתייחס לאחריות בפני פגמים כאחריות לתמיכה טובה. האחריות מגנה בפני פגמים במזרון אך לא בפני אובדן תכונותיו הפיסיות. יש לשים לב כי הרכב המזרון ופרטי היצרן מצוייני...

כל אחד ישן במיטה שהציע לעצמו, ואנחנו מציעים להשקיע במזרן. כדי להקל עליכם, בדקנו מה מבטיחים היצרנים, מה אומרים על זה המומחים, וכמה עולה הנוחות הזאת. העיקר שתוכלו לישון בשקט

תמיכה מושלמת לגב, אוורור מעולה לספוג וקפיצים שיחזיקו מעמד לאורך שנים הם רק חלק מההבטחות שמפזרים כלפינו משווקי המזרנים חדשות לבקרים. ואנחנו עומדים מול המבחר העצום הזה ומנסים לנחש מה באמת יעזור לנו לישון כמו תינוק ולקום כמו פנתר. כדי לפזר את הערפל ביקשנו משני מומחים לסייע בעניין: ד"ר עופר ברוך, כירופרקט אורתופדי ומומחה לשיקום פיזיקלי ביחידה לשיכוך כאב במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי, וד"ר צוני סיגל, אורתופד ויועץ למחלות עמוד השדרה בקופת חולים מאוחדת.

"אם אתם בריאים", אומר ד"ר סיגל, "תוכלו לישון היטב על כל מזרן, ואפילו על הקרקע. הפיתוחים והחידושים המוצעים נועדו בעיקר לספק פינוק ונוחות במקום שבו אנו מבלים שליש מחיינו, כלומר במיטה". לעומתו סבור ד"ר ברוך, שלקימורי גב שונים דרושה תמיכה שונה.

כ-80% מכלל המזרנים המשווקים בישראל הם מזרני קפיצים, ומרבית האחרים בנויים מספוג (גומאוויר). אחוז קטן של המזרנים בנוי מ-100% לטקס או טמפור...

בין אם אתם מרגישים שלא עצמתם עין כל הלילה, או שישנתם דווקא כמו תינוק, לתחושות שלנו לגבי השינה לא תמיד יש אחיזה במציאות. למה זה קורה?

מכירים את החבר הזה, שיוצא מדי לילה לבלות כאילו אין מחר, ישן 3 שעות ובבוקר קופץ מהמיטה, נוסע לעבודה ומתפקד כרגיל? אתם לעומתו, אם וכאשר יוצא לכם לילה שכזה, נופלים למחרת מהמיטה, משתרכים לעבודה ובן רגע הופכים מאתאיסטים גמורים למאמינים אדוקים שכל תפילתם היא שהיום ייגמר והם יוכלו לזחול בחזרה למיטה. במקרים הקשים יותר אתם פשוט מרימים טלפון לבוס ובקול משתעל מודיעים לו שאתם חולים. הרי אתם לא רוצים שהקולגות יראו אתכם במצב הזה.

אז קודם כל, אתם יכולים להיות רגועים: אתם לא בהכרח אנשים עצלנים וישנוניים במיוחד, וגם אותו חבר כנראה עדיין לא הפך לסופרמן שעוטה את הגלימה האדומה מתחת לבגדים.

מחקר שנערך לאחרונה בארה"ב השווה בין אנשים שישנו שנת לילה קצרה בת 4 שעות בלבד. התוצאות הראו שבעוד שחלק מהמשתתפים דיווחו על תחושות קשות ביום למחרת, משתתפים אחרים דיווחו שהם לא הרגישו שינוי מהותי, וכי הם הצליחו לתפקד בצורה די רגילה. למרות התשובות השונות, במבחן קוגניטיבי שנעשה להם לאחר השינה, נמצ...

לא חייבים לקחת משכנתא כדי לשדרג את מראה חדר השינה. הנה 5 עצות לעיצוב חדר מהחלומות, בתקציב מוגבל

חדשות לבקרים מתפרסמות כתבות מגזין שנראה כאילו הן נכתבו ועוצבו רק כדי לנקר עיניים – חדרי השינה יוקרתיים ומושקעים, מעוצבים בתקציב שרובנו לא נוכל לממן. המעצבים שהיו אחראים עליו עובדים עם העשירון העליון בלבד. הם דואגים לבחור את החומרים הטובים ביותר ולייבא את הריהוט וכל שאר הפריטים מחו"ל. עם זאת, לא צריך להתייאש. אפשר בהחלט לעצב חדר שינה במראה יוקרתי גם בתקציב פחות מפואר. בעזרת כמה טריקים קטנים תוכלו לשדרג את חדר השינה בלי לקחת משכנתא. הנה כמה הצעות מועילות:

השקיעו באקססוריז

הדבר הראשון שכדאי לעשות כדי להפוך חדר שינה ליוקרתי הוא להוסיף לו פריטים קטנים ומעוצבים. אין ספק שהיופי נמצא בפרטים הקטנים, וגם אם כל פריט בפני עצמו לא יורגש באופן מיוחד, יחד הם יוכלו ליצור מראה יוקרתי ועשיר. אותם פריטים קטנים יכולים להיות ציורים, פסלים, מראות מעוטרות או גופי תאורה מעוצבים. רצוי לבחור אקססוריז שיש להם מכנה משותף, שיתרמו לעיצוב נקי, ובעלי צבעוניות ברורה ומנומקת. כל עוד השפה נשמרת, כל פריט קטן יכול רק לתרום למ...

ליאונרדו דה-וינצ´י הקפיד לקחת תנומה של 15 דקות בכל ארבע שעות, מריה קארי מקפידה לישון 15 שעות לפני כל הופעה וחלק מהמומחים טוענים שאחת הסיבות למותו המוקדם של מייקל ג´קסון היתה העובדה שהוא לא ישן שינה עמוקה במשך 60 יום! 

מחקרים רבים מצביעים על כך שלחוסר בשינה איכותית (עמוקה) יש השפעה ישירה על היכולות התפקודיות, כושר הריכוז, מצב הרוח ואף על המצב הבריאותי והנפשי שלנו, ואין עוררין על כך שבעידן המודרני אנשים מקדישים את מלוא מרצם בעבודה קשה, אך אינם מקפידים על מנוחה איכותית שתספק לגופם את "הדלק" הדרוש כדי לתפקד כהלכה. 

השפעת המזרן על איכות השינה


המזרן משפיע במידה הרבה ביותר על איכות השינה, ולכן יש חשיבות רבה לבחירת מזרן מתאים ואיכותי. 
קיים כיום מגוון רחב מאוד של מזרנים מסוגים שונים (קפיצים, ויסקו, לטקס, ספוג). לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות ומזרן שמתאים לאחד, לא בהכרח יתאים לאחר. 

שינה על מזרן שאינו מתאים למבנה הגוף, לצרכים ולהעדפות עלול לגרום עם הזמן לבעיות שונות ולהחריף בעיות קיימות כגון כאבי גב וצוואר. לכן בעת רכישת מזרן מומלץ מאוד להיוועץ עם מומחים בתחום המיטות והמזרנים, שמכירים את סוגי המ...

עמינח עם המרכז הבריאותי – לשינה בריאה ויציבה נכונה

במהלך גדילתם, נחשפים בני הנוער לפעילות גופנית מרובה ואף לנפילות העלולות לגרום להפרעות בחוליות עמוד השידרה. בגילאים אלה של צמיחה וגדילה חשוב מאוד לדאוג לאיזון החוליות, השרירים ועמוד השידרה.

מחקרים רבים מצביעים על קשר הדוק בין היציבה למצב הבריאותי, לפיכך פיתחה עמינח את המרכז הבריאותי שיתמוך במרכז הכובד של הגוף ובעמוד השידרה בזמן השינה.

ליקויים ביציבה של עמוד השידרה אצל ילדים נובעים מחוסר מודעות לתנוחת גופם במצבים שונים. לחצים מתמשכים ולא מאוזנים על מערכת השלד והשרירים יגרמו לשחיקה מוגברת בין מפרקי החוליות בחגורת הכתפיים ובמפרקי האגן.

מודעות לבריאות הגב צריכה להתחיל מבית ספר יסודי ואפילו מוקדם יותר. בגילאים אלה של  צמיחה וגדילה חשוב מאוד לדאוג לאיזון החוליות, השרירים ועמוד השדרה.

במהלך שינה עמוקה ורציפה, בלוטת יתרת המוח מגיעה לשיא התפוקה בייצור הורמון הגדילה. הורמון הגדילה מזרז את תהליכי הגדילה וההתפתחות של הגוף. לכן, שינה עמוקה ורציפה הינה קריטית כל-כך בעיקר בגילאי הצמיחה, הילדות וההתבגרות של הילד.

כיוון שילדים מבלים לפחות 1/3 מחייהם בשינה, מצ...

Please reload

מאמרים אחרונים

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

מזרונים חדרה

רחוב אברהם עמרם 10

חדרה

04-6337040

©2018 by MIZRONIMHADERA.