Recent Posts

Archive

Tags

מזרון מומלץ – איך לבחור מזרן?

10 כללים לרכישת מזרון: במזרונים חדרה נשתדל להתאים לכם את המזרן לפי כללים אלו

על מנת לבחור מזרן, יש להקפיד על העקרונות הבאים: 1. תמיכה – מזרון איכותי מעניק תמיכה לכל הגוף ובעיקר, לחלק הרגיש של עמוד השידרה. יש להקפיד שבמזרון יש תמיכה בריאותית או תמיכה מרכזית התומכים בחלק הרגיש של עמוד השידרה ומונעים את שקיעת המזרן.

2. נוחות – מזרון לא חייב להיות קשה כדי שיהיה בריא. מזרון בריא הוא מזרן נוח ונוחות היא עניין אישי. יש להקפיד שהמזרון עשוי מחומרי ריפוד ושכבות נוחות באיכות טובה ושיתאים לך (יש לנסות את המזרון בשינה אמיתית בבית לפני ההחלטה הסופית).

3. עמידות ואחריות – עמידות מתייחסת לתקופה בה ליבת המזרון מעניקה את התמיכה הנכונה, ושכבות הריפוד והנוחות מעניקות את רמת הנוחות האופטימלית. לאחר שימוש של שנים רבות, ליבת המזרון ושכבות הריפוד והנוחות נשחקות, אך ככל שאיכות המזרון גבוהה יותר, עמידותו גבוהה יותר. אין להתייחס לאחריות בפני פגמים כאחריות לתמיכה טובה. האחריות מגנה בפני פגמים במזרון אך לא בפני אובדן תכונותיו הפיסיות. יש לשים לב כי הרכב המזרון ופרטי היצרן מצויינים בברור על המזרון.

4. התאמה אקלימית – אדם ממוצע מאבד מידי לילה בעת השינה בין 0.5-0.3 ליטר נוזלים הנספגים בתוך המזרון. לכן, יש לשים לב שהמזרון מתאים לאקלים הישראלי באמצעות פתחי אוורור המונעים הצטברות לחות מיותרת, והמזרון שומר על איכותו לאורך שנים; במידה ולמזרון אין מערכת אוורור איכותית, התוצאה היא פגיעה באיכות השינה (הנוזלים שאינם מתאדים כהלכה יוצרים תחושת אי נוחות הפוגעת בשינה) ופגיעה בעמידות המזרון לאורך זמן.

5. תמיכה בדפנות המזרון– יש להקפיד שהמזרון כולל חיזוקי דפנות המבטיחים תמיכה מלאה בקצות המזרון. החיזוקים תומכים בשולי המזרון ומונעים את שקיעתם בזמן שכיבה או ישיבה על שפת המזרון ומגדילה את שטח השינה האפקטיבי ב- 23% וכך נשמרות איכות השינה והמזרון.

6. מקום – יש לדאוג שהמזרון גדול מספיק על מנת לאפשר לך ולבן זוגך לנוע בנוחות במהלך הלילה.

7. משטח שינה תחתון – יש להקפיד שהמשטח התחתון עליו מונח המזרון הוא בסיס מיטה באיכות גבוהה או מיטה עם שלבי עץ המעניקים תמיכה, איוורור ומאריכים את חיי המזרון. יש לשים לב שהמזרון לא יונח על גבי משטח אטום ולא נושם, לדוגמא: לוח עץ.

8. תו תקן – יש לוודא כי המזרון אותו אתם רוכשים נושא תו תקן.

.

.

10. אמינות - יש לקנות מזרון של חברה מוכרת ותיקה ואמינה על מנת להיות בטוח שתהליכי הייצור של המזרון הולמים, ושבמידת הצורך ניתן יהיה לקבל שרות ואחריות בעתיד.

10 טיפים לשינת לילה טובה:

על מנת להנות משינת לילה שלווה ורציפה יש לשמור על ההרגלים הבאים:

1. הקפד על שינה בשעות קבועות - שמור על שעון ביולוגי מאוזן באמצעות שינה וקימה בשעות קבועות, גם בסופי שבוע.

2. פתח סדר פעולות קבוע לשינה - הדבר עוזר לגוף להתכונן לשלב השינה.

3. הרשה לעצמך לישון על מזרון נוח ותומך - קשה להגיע לשינה נוחה ועמוקה על גבי מזרון קטן, לא נוח ושאינו מעניק תמיכה נכונה לגופך.

4. בצע פעילות גופנית - ביצוע פעילות גופנית קבועה מסייע בהפגת מתחים ולחצים שנצברו במהלך היום. אל תבצע פעילות זו קרוב מדי לזמן שינה, הדבר מפריע לגוף להסתגל לשינה.

5. צמצם נטילת ממריצים בערב - צריכת ממריצים כגון קפה, מפריעה למהלך ההרדמות הטבעי ומונעת שינה טובה.

6. אל תעשן - למעשנים קשה יותר להרדם. הם מתעוררים יותר במהלך הלילה ושנתם מקוטעת.

7. שתה במתינות - שתיית אלכוהול לפני השינה מפריעה לשינה רצופה.

8. הרגעות - השתדל לא להתעמק בבעיות ודאגות לפני שעת השינה.

9. בנה לך סביבת שינה נוחה - מומלץ לישון בחדר שקט, מואפל וקריר על מזרון נוח ותומך.

10. קבע עדיפות לשינה - אמור “כן” לשינה גם אם הינך נוטה להישאר עד מאוחר, בבוקר תודה לעצמך על כך.

במזרונים חדרה ניתן למצוא את מגוון המזרנים : עם קפיצים וללא קפיצים. מזרנים עם ויסקו או לטקס או שניהם יחד.

במזרונים חדרה תוכלו להשוות בין מיטב המותגים : סימונס , עמינח , סילי , רילקס וקינג קויל..

מזרונים חדרה

רחוב אברהם עמרם 10

חדרה

04-6337040

©2018 by MIZRONIMHADERA.